Одеські активісти анонсували блокаду Придністров'я


У понеділок, 21 вересня, "Цивільний корпус АЗОВ. Одеса" разом зі "Спілкою придністровців України" організує перекриття україно-придністровського кордону у пункті пропуску "Кучурган".

Відповідна інформація оприлюднена на сторінці корпуса у соцмережі.

Як зазначається, блокування стосуватиметься лише автомобілів з номерами неіснуючого Придністров'я, в якому розміщені російські війська.

"Ця акція спрямована в першу чергу для тиску на кремлівських сатрапів, які, знаходячись при владі ПМР, постійно брешуть у своїй пропаганді про нібито економічну блокаду Придністров'я Україною. Насправді ж жодної блокади з боку України не існує. Це вже не згадуючи про переслідування придністровським КГБ тамтешніх громадян, які симпатизують Україні.

Синхронну акцію з блокування молдовсько-придністровського кордону у пункті пропуску "Бендери" проведуть придністровці, що змушені були виїхати до Молдови внаслідок політичних переслідувань", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що акція узгоджена з СБУ, МВС та іншими відомствами.

Нагадаємо, о12:00 20 вересня почаласябезстрокова акція з блокади Кримуз боку материкової України, яка полягає у недопущенні вантажного транспорту допівострова.http://gazeta.ua/articles/life/_odeski-aktivisti-anonsuvali-blokadu-pridnistrovya/648528
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top