Сакварелідзе ловитиме крупну рибу в Одесі - Саакашвілі


Новий одеський прокурор Давид Сакварелідзе повинен розкрити масштабну корупційну справу і представити її українській спільноті.

Про це в коментаріGazeta.ua сказав губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі.

"Перше, що потрібно було зробити - це замінити всіх заступників. Вони тільки зуби всім заговорювали і нічого не робили. В Одесі є величезна кількість справ, які має здійснити прокуратура. Зараз у жителів з'явився сильний інструмент - Давид Сакварелідзе. Він призначить нових незаплямованості прокурорів. Вони візьмуться за гучні справи і зловлять велику рибу. Ми завжди дрібних рибок ловили. А їм потрібно зловити велику, добре її засмажити і подати страву українському суспільству. Такого вони ще ніколи не пробували, бо масштабних чиновників ніхто не садив", - заявив він.

Саакашвілі повідомив, що прокурор Одеської області буде уповноважений вести корупційні справи по всій Україні.

"Прийнято рішення передати Сакварелідзе корупційні справи по всій Україні. Досі він займався тільки всередині прокуратури. Тобто в Одесі з'явився обласний прокурор з повноваженнями боротися з корупцією всередині міста, а також по всій Україні. Ми йому вже можемо підказати багато цікавих ідей. Будемо працювати", - додав він.

Нагадаємо, в середу, 16 жовтня, губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі представив нового головного прокура Давида Сакварелідзе.http://gazeta.ua/articles/politics/_sakvarelidze-lovitime-krupnu-ribu-v-odesi-saakashvili/647845
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top