Сольвар Руслан пропонував продати певну кількість голосів їх партії, для того, щоб посунути ВО „Батьківщину

27 жовтня 2015 року, до Голови Політичної Партії “Партія Простих Людей Сергія Капліна” у м.Фастів, Циганкову В.П., зателефонували аж два представники від партії „Солідарність”, Бурдик Олеся та Сольвар Руслан, та пропонували продати певну кількість голосів їх партії, для того, щоб посунути ВО „Батьківщину”. Голова партії “Партія Простих Людей Сергія Капліна” у м. Фастів, Циганков В.П. відмовив у продажу голосів „ПОКУПЦЯМ ГОЛОСІВ”. Перша зателефонувала Бурдик Олеся запропонувала продати певну кількість голосів. Нащо її було відмовлено. Також Олеся нагадала, що її партія допомагає як бійцям так і госпіталям.... Тобто, вона вважає, якщо вона допомагає, то має право купувати голоси людей та порушувати законодавство про вибори.  Наступним зателефонував Сольвар, та нагадав, що він, нібито, допомагав Фастівським патріотам у вигляді бронежилетів, розгрузок, кевларових касок та інше. Руслан Сольвар почав погрожувати тим, що він добре знає Капліна і вони все вирішать на верхах.

Хочемо нагадати Сольвару про його допомогу у фотографіях.

У той час коли в країні їде війна, і бійцям не вистачає теплого одягу, зимових берців, спальників, приладів нічного бачення, МГО „Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО” у м.Фастів збирає копійки щоб якось забезпечити наших бійців, політичні сили витрачають велику суму грошей на передвиборчу агітацію, а потім ще ї купує голоси простих людей, наших фастівчан.

Політична Партія “Партія Простих Людей Сергія Капліна” НЕ ПРОДАЄТЬСЯ!!!

Цікаво, а чи є відповідна заява до правоохоронних органів, здається Сольвар вже не раз був помічений в таких «діях».

ОРД

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top