Визначили найпопулярнішу операційну систему у світі

Визначили найпопулярнішу операційну систему у світі Об этом сообщает zmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

Згідно із новою статистикою Net Applications рейтинг найбільш популярних десктопних операційних систем очолює Windows 7. Хоча останнім часом Microsoft вкладає багато зусиль у вдосконалення Windows 10, найновіша операційка поступається рішенню, якому вже майже десятиліття.

Про це йдеться на офіційному сайті Net Applications.

Частка Windows 7 в листопаді 2018 року серед усіх персональних комп’ютерів склала 38,89%, тоді як на Windows 10 припадає трохи менше – 38,14%. Відзначимо, що перший випуск Windows 7 відбувся в далекому 2009 році. На третьому місці розташувалась Windows 8.1 з часткою 4,59%, потім йде Windows XP з 4,23% і на останок macOS 10.14 з 3,57%.

 Windows 7 Залишається найпопулярнішою операційною системою в світі

Серед всіх ПК зі встановленою Windows версія 7 також домінує і займає 43,8%. Якщо розглядати всі персональні комп’ютери, то 87% з них працюють на одній з версій Windows, на macOS – 9,46%, на Linux – 2,03% і 0,31% – на Chrome OS.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі ТехноДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Viznachili_naipopulyarnishu_operatsiinu_sistemu_u_sviti_330431.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top