У селі Наварія відбудеться "Кубок Львова" з драгонботу

У селі Наварія Пустомитівського району у суботу, 13 липня, відбудеться "Кубок Львова" з драгонботу – змагання на човнах "Дракон".Командні змагання відбудуться уже вчетверте і зберуть близько десяти команд з різних куточків України. Змагання відбуватимуться у двох класах (змішаний та відкритий) на дистанціях 200 метрів та 2000 метрів. У змішаному класі виступатимуть хлопці та дівчата, а у відкритому класі – усі бажаючі. Об этом сообщает ukrkryvda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Початок змагань – 10:00, урочисте відкриття – 12:30. На "Кубку Львова" з драгонботу Львівщину представлятиме титулований клуб "Отаман". Що цікаво, львів’яни виступатимуть різними командами, в тому числі і юніорами.


Довідково


Дракон або драгонбот — велике 20-місне каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Двадцять веслярів сидять по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місцевих човнах на дистанціях 200, 500, 1000 і 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному (мікст) класах.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_seli_navariya_vidbudetsya_kubok_lvova_z_dragonbotu_320876.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top