Зарплата лікарів екстреної допомоги наступного року зросте до 22 тис. грн

Міністерство охорони здоров’я при формуванні бюджету на 2021 рік заклало підвищення зарплат лікарям екстреної медичної допомоги до 22 тис. грн, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Об этом сообщает Слон

На брифінгу в середу, 16 вересня він пояснив, що наразі тариф надання екстреної медичної допомоги розраховується від кількості населення в регіоні. Зараз за таку допомогу держава платить медикам 164 грн на людину. Проте на наступний рік, за словами Степанова, МОЗ запропонувало, щоб тариф становив 412₴

«Ми врахували підвищення зарплат. Зарплата лікаря, за нашими розрахунками, повинна становити близько 21-22 тис. грн, водія – не менше 12 тис.₴ Крім того, в ці кошти заклали весь перелік ліків», – сказав міністр.

Степанов додав, що в 2021 році запроваджуються індикатори якості роботи екстреної допомоги.

«Ми вводимо індикатори якості: час доїзду, маршрутизація пацієнта. Зараз в Україні вчасно приїжджають до пацієнта тільки в 31% випадків, наступного року ми розраховуємо на 60%, у 2022 – 75%, в 2023 – не менше 85%. У нас є план реформування екстреної медичної допомоги. Якщо індикатори якості не будуть виконуватися, то є відповідні понижуючі коефіцієнти», – наголосив міністр охорони здоров’я.Джерело статті: “https://zaxid.net/zarplata_likariv_ekstrenoyi_dopomogi_nastupnogo_roku_zroste_do_22_tis_grn_n1507720”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top