Рейтинг Зеленського обвалився нижче за 30% - опитування

Нинішнього президента Володимира Зеленського готові підтримати 29% українців, серед тих, хто визначився, якби вибори відбулися найближчим часом.

Об этом сообщает Устав Груп

***

Більше року тому Зеленський став президентом, перемігши у другому турі виборів з рекордною підтримкою — 73,22%. Петра Порошенка, який обіймав пост глави держави з 2014 року, тоді підтримали тільки 24,45%.

***

Такими є результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг.

За співголову парламентської фракції Опозиційна платформа — За життя Юрія Бойка проголосували б 15,5% опитаних, за лідера Європейської солідарності Петра Порошенка — 14%, за лідера ВО Батьківщина Юлію Тимошенко — 9,3%.

Падіння рейтингу Зеленського
Made with Flourish

6,4% українців готові підтримати лідера партії Сила і честь Ігоря Смешка, 3,6% — лідера РПЛ Олега Ляшка, експрем’єр-міністра Володимира Гройсмана та кандидата в мери Києва від Голосу шоумена Сергія Притулу.

Рейтинг інших кандидатів не перевищує 3%, близько 14% респондентів не визначилися.

Читайте також:
Володимир Фесенко
Чому знижується рейтинг Зеленського

Опитування проводилося з 3 по 6 вересня. Було опитано 2000 осіб у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій Донбасу і Криму. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Рейтинг Зеленського поступово знижується.

За результатами аналогічного опитування, проведеного з 15 по 20 липня, рейтинг Зеленського становив 30,2%. За Бойка проголосували б 14,4% опитаних, за Порошенка — 13,7%, за Тимошенко — 9,1%.

Редактор: Тетяна Габедава

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/volodimir-zelenskiy-reyting-prezidenta-vpav-nizhche-30-vidsotkiv-novini-ukrajini-50112295.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 61 канал Запорожье - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top